s

wtorek, 26 marca 2019

Najlepsze karmy dla kota


Szukasz pożywienia odpowiedniego dla domowego mruczka? Wbrew pozorom wyzwaniu temu wcale nie tak łatwo podołać. Na rynku dostępnych jest wiele różnorakich specjałów. Oto nasze propozycje ułatwiające odnalezienie najlepszej karmy dla kota.


1. Karma Carnilove dla kota


Jeśli chcemy, by dieta naszego pupila bazowała na mięsie, sięgnijmy po karmy Carnilove dla kota ». Mokre specjały tej marki zawierają nawet 55% zwierzęcego białka. Pozostałe 46% w udziale przypada z kolei nie wodzie, a wywarowi mięsnemu. W daniu tym odnajdziemy też niezbędne dla kota minerały, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, witaminy  grupy B oraz witaminę C, E i D. Z całą pewnością karma taka pomoże więc kotu zachować dobrą formę i zdrowie.

↓ KARMA BRIT CARNILOVE DLA KOTA ↓2. Karma Josera dla kota


Karmy Josera dla kota 
» zaskakują przede wszystkim jakością znajdujących się w ich składzie produktów. Firma ściśle współpracuje z siecią lokalnych dostawców, a poszczególne etapy produkcji kontrolują tu powołane specjalnie w tym celu własne laboratoria. W recepturach tej marki zrezygnowano ze zbóż, soi, cukru i produktów mlecznych. W ich miejsce wprowadzono zaś ekstrakty ziołowe, owoce i warzywa. Wśród tutejszych propozycji odnajdziemy dania dla kociaków, dorosłych zwierzaków i kocich seniorów, karmy odkłaczające, bądź te dedykowane kotom cierpiącym na nietolerancje pokarmowe.

↓ KARMA JOSERA DLA KOTA ↓
3. Karma Applaws dla kota

O jakość wyjściowych produktów pieczołowicie zatroszczył się też producent karmy Applaws dla kota ». Możemy być więc pewni, że w mięsie użytym do produkcji tych właśnie pokarmów nie odnajdziemy szkodliwych dla kociego zdrowia hormonów i antybiotyków. Dania te nie zawierają też węglowodanów, obecna jest w nich natomiast należyta dawka tauryny i argininy, kwasów omega-3 i omega-6 oraz naturalnych prebiotyków.

↓ KARMA APPLAWS DLA KOTA ↓4. Karma Orijen dla kota

Kolejnymi specjałami bazującymi na produktach pozyskiwanych od regionalnych dostawców są karmy dla kotów marki Orijen ». Dania opatrzone tym logiem tworzone są ze świeżych, niemrożonych składników, do których nie są dodawane sztuczne konserwanty. Atutem karm Orijen jest również i to, że wdrażają one formułę Whole Prey. W składzie odnajdziemy więc tu nie tylko mięso, ale i szpik, chrząstki i organy. Jeśli zależy nam więc na tym, by dieta pupila zbliżona była jak najbardziej do menu dziko żyjących kotów, produkty tej marki są znakomitą propozycją.

↓ KARMA ORIJEN DLA KOTA ↓5. Karma Brit Care dla kota

Specjały opatrzone logiem Brit Care to doskonałe dania dla kocich alergików. W karmach tej linii zupełnie zrezygnowano z często uczulającej wołowiny i wieprzowiny oraz ze szkodzącej kocim alergikom pszenicy, soi i kukurydzy. Dla małych uczuleniowców szczególnie godne polecenia są te propozycje Brit Care, które wolne są też od ryżu oraz bazują na dziczyźnie, jagnięcinie lub mięsie z indyka. Produkty, których podstawą jest rzadko wykorzystywany w karmach rodzaj białka, w tej sytuacji sprawdzą się najlepiej (poczytaj więcej o karmach Brit Care dla kota KLIK).

↓ KARMA BRIT CARE DLA KOTA ↓6. Karma Acana dla kota

Dieta kocich mięsożerców, choć bezwzględnie bazować powinna na białku pochodzenia zwierzęcego, może zawierać też owoce, zioła i warzywa. Dodatki takie, gdy tylko wprowadzane są w dobrze przemyślanej formie, a tak właśnie jest w przypadku karm dla kotów Acana », są świetnym źródłem witamin i minerałów. Dodatkowo specjały tej marki wyróżniają się też niskim indeksem glikemicznym, gdyż miejsce szybkostrawnych węglowodanów takich jak ryż, pszenica czy kukurydza zajęła tu m.in. ciecierzyca i soczewica.

↓ KARMA ACANA DLA KOTA ↓

     
7. Karma Taste of the Wild dla kota

Jak okazuje się, również wśród karm suchych znaleźć możemy takie specjały, które bardzo dobrze sprostać potrafią żywieniowym wymaganiom domowych mruczków. W kategorii tej na szczególną uwagę zasługuje produkowana w zgodzie z naturą marka Taste of the Wild dla kotów ». Dania opatrzone tym logiem nie zawierają zbóż. Na czele składu figuruje tu wędzony łosoś w towarzystwie dziczyzny bądź pstrąga. Dietę bazującą na takich wysokiej jakości proteinach zwierzęcych uzupełniają bogate w selen, witaminę C i cynk przeciwutleniacze oraz wspomagający pracę jelit i procesy trawienne ekstrakt z jukki Schidigera i suszonej cykorii.

↓ KARMA TASTE OF THE WILD DLA KOTA ↓8. Karma Sanabelle dla kota

Największym atutem ostatniej proponowanej przez nas suchej karmy z całą pewnością jest jej wyjątkowo wysoka przyswajalność i strawność. Mamy więc tu do czynienia nie tylko ze smakowitym bezzbożowym specjałem, ale i z prawdziwie ekonomiczną wersją kociego jedzenia. Z dań opatrzonych logiem tej marki koty sprawnie przyswajają duże ilości niezbędnych im substancji odżywczych. Pożywienia takiego nie muszą więc on zjadać aż tak wiele, co okazuje się dobre i dla kociego żołądka, i dla naszego portfela.

↓ KARMA SANABELLE DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © 279photo — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia