s

wtorek, 12 marca 2019

Karma Applaws dla kota


Marka Applaws zaskakuje bogactwem dedykowanych kotom specjałów. Wśród dań opatrzonych tym właśnie logiem zajdziemy zarówno pełnoporcjowe karmy stanowiące podstawę kociej diety, jak i zaskakujące bogactwem smaków mokre uzupełniające przysmaki. Mięsne, bezzbożowe karmy Applaws z całą pewnością trafią więc w gusta domowych mruczków i dobrze zadbają o zdrowie naszych zwierzaków.


Sucha karma Applaws dla kota


Sucha karma Applaws produkowana przez brytyjską firmę MPM Products to wysokiej jakości mięsna przekąska mogąca pochwalić się bezzbożową formułą. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać o tym, że dieta domowych mruczków bezapelacyjnie bazować powinna na białku zwierzęcym. Wybierając specjał, który w składzie swym zawiera go aż 80%, możemy więc być pewni, że pupil nasz otrzyma w swym pożywieniu to, czego najbardziej mu potrzeba. Dodatkowo kocie specjały opatrzone logiem Applaws nie zawierają kukurydzy, soi, pszenicy ani innych zbóż. Z menu wykluczone zostały więc tu ciężkostrawne białka roślinne, które u kotów często wywołują alergie pokarmowe. Skład tych kocich specjałów przedstawia się zatem tak, że podstawę bazującą na wyselekcjonowanych mięsnych składnikach uzupełniają tu zasobne w witaminy i minerały owocowo-warzywne dodatki.

Kolejnym atutem suchych karm Applaws dla kota jest to, że dania te są w 100% naturalne. Producent do specjałów swych nie dodaje więc ani wzmacniaczy smaku, ani konserwantów i sztucznych barwników.

↓ SUCHA KARMA APPLAWS DLA KOTA ↓


Kliknij, aby zobaczyć wszystkie mokre karmy Applaws dla kota KLIK »


Mokre karmy Applaws


Producent karm Applaws zadbał o to, by przy użyciu wypuszczanych przez niego na rynek specjałów można było skomponować w pełni wartościową, dobrze zbilansowaną kocią dietę. Podstawę takiego menu stanowią wspomniane już dania suche. Te serwować możemy samodzielnie bądź w towarzystwie smakowitych uzupełniających je mokrych dodatków. Wśród karm uzupełniających do wyboru mamy dania w puszkach, saszetkach i miseczkach. Ponadto poza mięsnymi kęsami zanurzonymi w wywarze, znaleźć możemy też tu przysmaki w galarecie oraz toppery – lekkie zupy idealnie nadające się do tego, by polać nimi suchą kocią karmę. Różnorodność konsystencji i smaków jest więc tu naprawdę spora. Przy pomocy mokrych specjałów marki Applaws bez problemu uda nam się więc urozmaicić dietę kocim smakoszom oraz znaleźć takie kęsy, które przypadną do gustu kocim niejadkom.

Nacisk na uczciwą informację 


Firma MPM Products skrupulatnie zatroszczyła się nie tylko o jakość karm, a tym samym o jakość wykorzystywanych w nich produktów, ale i o rzetelność informacji zawartych na opakowaniach. Troska o niewprowadzanie w błąd klienta dotyczy tu zarówno rezygnacji z typowo marketingowego żargonu, jak i dbałości o czytelność składu, a nawet o wygląd opakowań. Wszelkie zdjęcia pojawiające się na puszkach czy saszetkach muszą więc być zgodne z tym, jak rzeczywiście wygląda zawarty w nich produkt. Nowością na rynku są też częściowo przezroczyste opakowania pozwalające przed zakupem podejrzeć zawarte w nich danie. 

↓ MOKRA KARMA APPLAWS DLA KOTA ↓

Sklep TelekarmaTekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: © Davinia — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia