s

czwartek, 21 marca 2019

Karma Eukanuba dla kota


Dobra karma dla mruczka to inwestycja w jego zdrowie, dobre samopoczucie i witalność. Choć pojawiają się różne mniej lub bardziej skomplikowane diety i sposoby żywienia, to dobra, porządna karma z wysokiej jakości składników nigdy nie wychodzi z mody. Początkowo zawsze trzeba trochę poeksperymentować, bo nigdy nie wiadomo, co dokładnie zasmakuje naszemu zwierzakowi, ale kiedy znajdziemy już karmę idealną, zapewne przez długi czas będziemy się jej trzymać. Jak wybrać taki produkt? Warto sięgnąć po propozycje żywieniowe jednej z lepiej ocenianych marek karm dla mruczków, czyli Eukanuby.


Karmy Eukanuba – dlaczego warto je wybrać?


Karmy Eukanuba dla kota są na rynku od 1969 roku i od tamtej pory zdobyły nie tylko wielką popularność, ale też duże zaufanie wielu właścicieli futrzaków. Znajdują się również na wysokich miejscach w rankingach produktów dla kotów. Mottem marki jest dążenie do zapewnienia pupilowi zdrowia, dobrego samopoczucia oraz kondycji. Z tego powodu karmy Eukanuba są dostosowane do wieku, rasy, trybu życia oraz specjalnych potrzeb żywieniowych pupili i dzięki temu pozwalają im rozwijać swój potencjał  i zachować równowagę zarówno fizyczną, jak i psychiczną. W karmach Eukanuba dla kota znajdziemy wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego (nie zapominajmy, że mruczki są zdeklarowanymi mięsożercami), probiotyki, witaminy i minerały. Produkty są także dokładnie przebadane laboratoryjnie i to na wielu etapach produkcji – na stronie marki znajdziemy informację, że jedno opakowanie przechodzi nawet sto dwadzieścia testów. Znane jest także pochodzenie poszczególnych składników danej karmy – pochodzą one głównie z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Nowej Zelandii.

Karmy Eukanuba dla kota – duży wybór i wiele smaków


Wielu właścicieli ma problem z podjęciem decyzji, jaką karmą karmić mruczka - suchą czy mokrą. Każda ma swoje plusy. Również każdy pupil ma własny gust i jedne składniki smakują mu bardziej, a inne mniej. To kwestia wypróbowania i dobrania diety, która zaspokoi nie tylko zdrowotne zapotrzebowania zwierzaka, ale także jego apetyt. Eukanuba dla mruczących klientów ma ofertę wyłącznie karm suchych, ale występują w takiej ilości smaków, że wybierać możemy do woli. Ważne jest tylko, aby sięgnąć po karmę pełnoporcjową, czyli bazową/podstawową, która pokrywa dzienne zapotrzebowanie futrzaka na kalorie i składniki odżywcze. Niektóre karmy są bowiem wyłącznie pożywieniem dodatkowym, które stosuje się jako bonus urozmaicający dietę, ale nie mogą być jedynym pokarmem w ciągu dnia. Na opakowaniu zawsze znajdziemy dokładną informację od producenta. Eukanuba to także szeroki wybór smaków i zapachów, w karmach znajdziemy wiele gatunków mięs, ryb, a nawet warzyw i owoców.

↓ KARMY EUKANUBA DLA KOTA ↓Karmy Eukanuba – pyszności dla każdego kota


Jeśli chodzi o mięsa, w karmach Eukanuba dla kota znajdziemy wołowinę, jagnięcinę, kurczaka czy indyka. Prawie każdy produkt jest dedykowany mruczkom z innymi zapotrzebowaniami zdrowotnymi i dietetycznymi. Znajdziemy zatem karmę dla kociąt, kotek w ciąży oraz karmiących młode, dla pupili z wrażliwym układem pokarmowym, ze specjalną formułą odtłaczającą (aby zbierające się kule włosowe nie zatykały jelit), dla zwierzaków z nadwagą, po sterylizacji oraz dla futrzaków powyżej siódmego roku życia. W składzie bardzo duża ilość wysokowartościowego białka (czasem nawet powyżej dziewięćdziesięciu procent), kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, tauryna, błonnik, antyoksydanty, drożdże piwne, witaminy i minerały. Dzięki pysznym, chrupiącym granulkom mruczek dba również o zdrowe zęby i dziąsła, ponieważ walczy z kamieniem nazębnym.

Poczytaj także o:

✔ Weterynaryjnej karmie Eukanuba dla kota KLIK »

↓ KARMY EUKANUBA DLA KOTA↓

Sklep TelekarmaTekst: Magdalena Dolata
Zdjęcie: © g215 — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia