s

piątek, 18 sierpnia 2017

Karma dla kota Josera


Sposób żywienia ma niebagatelny wpływ na zdrowie i samopoczucie naszych mruczących podopiecznych. Właśnie dlatego tak istotny jest wybór właściwej dla futrzaka karmy. Poszukiwania warto rozpocząć od produktów, które wyróżniają się swoją wysoką jakością i naturalnością. Z pewnością nie powinniśmy zatem przeoczyć karmy dla kotów Josera.Czym wyróżniają się karmy dla kotów Josera?


Nie od dziś wiadomo, że to, co jest najbardziej naturalne, jest też najbardziej zdrowe. Sztuczne barwniki, konserwanty, aromaty i genetycznie modyfikowane surowce są niejednokrotnie bardzo szkodliwe. W karmach Josera nie znajdziemy jednak tego typu dodatków. Pokarmy oparte zostały wyłącznie na naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składnikach, pozyskiwanych od zaufanych lokalnych dostawców. Co więcej, cały sztab fachowców zadbał też o skomponowanie receptur, które spełnią wymagania różnych kocich smakoszy. Producenci zrezygnowali ze stosowania najbardziej alergennych składników, takich jak: pszenica, soja, produkty mleczne. Karmy dla kota Josera odznaczają się też wysoką przyswajalnością. W myśl idei zrównoważonego rozwoju firma troszczy się także o środowisko naturalne, odpowiednio dostosowując cały proces produkcji pod kątem jego przyjazności dla środowiska.

Karmy Josera – dla kociąt


Odpowiednie żywienie w okresie kocięctwa warunkuje prawidłowy rozwój całego organizmu mruczka. Z myślą o specyficznych potrzebach rosnących kociaków powstała karma Josera Minette. Pokarm ten możemy podawać futrzakom aż do ukończenia pierwszego roku życia. Jest on również odpowiedni dla ciężarnych i karmiących kotek. Karma Josera Minette jest wysokoenergetyczna, a przy tym lekkostrawna, przez co idealnie nadaje się dla młodych mruczków. Dzięki specjalnej formule dodatkowo redukuje powstawanie kul włosowych.

Karmy Josera – dla dorosłych kotów


Dorosłe koty to prawdziwi indywidualiści. Niektóre mruczki mogłyby godzinami wylegiwać się na kanapie, podczas gdy inne ciągle są w ruchu. Futrzaki czasami potrzebują też specjalnej diety ze względu na problemy zdrowotne lub wrażliwy przewód pokarmowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych mruczków, Josera przygotowała bogatą ofertę produktów dla dorosłych futrzaków. Pokarm Josera Culinesse z łososiem powinien zasmakować nawet wybrednym zwierzakom. Wartościowe kwasy tłuszczowe, cynk i miedź zawarte w karmie zapewniają kotom lśniącą sierść i zdrową skórę. Ponadto produkt ogranicza ryzyko kamicy moczowej, która jest częstym problemem mruczących podopiecznych. Niejednokrotnie zdarza się, że koty mają wyjątkowo wrażliwy przewód pokarmowy, przez co cierpią z powodu biegunek lub wymiotów. Takim pupilom zadedykowana została lekkostrawna karma Josera SensiCat. Nie tylko zapobiega ona nieprzyjemnym dolegliwościom ze strony przewodu pokarmowego, ale dodatkowo ułatwia kotom pozbycie się połkniętych włosów. Jeśli jednak nasz podopieczny ma długą sierść, którą każdego dnia bardzo starannie wylizuje, powinniśmy zaoferować mu pokarm Josera Catelux. Dzięki dodatkowi specjalnych włókien znacząco zmniejsza on ryzyko powstawania kul włosowych. Nie bez znaczenia jest fakt, że składnikiem produktu jest kaczka, która sprawia, że pożywieniu nie oprze się żaden kot. Dla mruczących smakoszy idealna może okazać się również karma Josera NatureCat. Zawarte w niej zioła i owoce to nie tylko pyszne i naturalne dietetyczne wzbogacenia, ale również składniki prozdrowotne, poprawiające odporność i samopoczucie futrzaków. Co więcej, bezzbożowa receptura pożywienia sprawia, że nawet wrażliwe koty lub młode futrzaki będą nią zachwycone. Josera Marinesse na bazie łososia to z kolei produkt przygotowany dla mruczków zmagających się z nietolerancją pokarmową. Jeżeli nasz podopieczny jest natomiast typowym leniwym kanapowcem, bez wątpienia powinniśmy zaserwować mu Josera Leger. Pokarm zapewnia na długo poczucie sytości, wspomaga metabolizm tłuszczów, a ponadto wpływa na prawidłową przemianę materii. Warto podawać go więc futrzakom z nadwagą oraz wszystkim mało aktywnym kotom.

Karmy Josera – dla kocich seniorów


Ze względu na zmniejszony poziom aktywności kocich seniorów idealnym pokarmem dla nich będzie z pewnością Josera Leger. Mruczki w podeszłym wieku możemy również karmić pożywieniem Josera Carismo. Karma ta pozwala futrzakom na dłużej zachować dobrą kondycję i optymalne zdrowie. Zawarte w niej przeciwutleniacze opóźniają procesy starzenia, a L-karnityna wspomaga pracę mięśni i serca. Obniżony poziom fosforu w produkcie wpływa natomiast pozytywnie na pracę nerek, które często u starszych zwierzaków nie funkcjonują już prawidłowo.

Karmy podstawowe Josera dla kotów


W ofercie Josera znajdują się również pokarmy podstawowe, które sprawdzą się w przypadku futrzaków niemających specyficznych potrzeb żywieniowych. Być może nasz mruczek skusi się więc na karmę Classic z drobiem i łososiem? Linia JosiCat zawiera z kolei produkty z wołowiną (JosiCat Rind), z drobiem (JosiCat Geflugel) oraz z kaczką i rybą (JosiCat Ente & Fish).

↓ KARMY JOSERA DLA KOTÓW ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: Fotolia.pl

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia