s

czwartek, 29 sierpnia 2019

Fitmin Purity – holistyczna karma dla kota


Producenci karm dla domowych czworonogów nieustannie starają się udoskonalić produkowane przez siebie przysmaki. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się nie tylko nowe kocie dania, ale i nowe hasła widniejące na etykietach. Dobrym przykładem takich smakołyków są m.in. pokarmy holistyczne. Jeśli chcemy zaserwować mruczkowi tego typu specjały, sięgnijmy po karmy dla kota Fitmin Purity.


Czym wyróżniają się holistyczne karmy dla kotów?


Prawdą jest, że termin holistyczny użyty w stosunku do karm dla zwierząt nie doczekał się jeszcze jednoznacznej definicji. Wcale nie znaczy to jednak, że określenie takie jest tylko kolejnym marketingowym chwytem. Najwięcej na temat faktycznej jakości kociego specjału powie nam oczywiście zawierająca skład etykieta. Składniki prawdziwych karm holistycznych, a do takich należą właśnie produkty linii Fitmin Purity, tworzyć powinny naprawdę przemyślaną formułę. Przede wszystkim poszczególne komponenty dania muszą być więc w pełni naturalne, niemodyfikowane genetycznie, a ich jakość oraz sposób przetwarzania nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Z tego właśnie powodu holistyczne karmy dla kota Fitmin Purity na różnych etapach produkcji podlegają szczegółowym kontrolom. Ponadto produkty te nie zawierają też sztucznych barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaku oraz zbędnych wypełniaczy, w tym m.in. zbóż.

Za oczywisty uznaje się fakt, że wszystkie dobrej jakości karmy fundować powinny kotu należycie zbilansowany posiłek. Od specjałów holistycznych dodatkowo oczekiwać możemy jednak i tego, że zadbają one o równowagę organizmu oraz jak najbardziej przypominać będą naturalną kocią dietę. Słusznie spodziewać można się więc, że tego typu kocie propozycje bazować będą na mięsie. W karmach Fitmin Purity dla kota dodatkowo mamy do czynienia nie tylko z mięsem suszonym, ale i świeżym. W procesie produkcji świeże mięso nie jest podgrzewane do temperatury wyższej niż 130 ° C. Tym samym zachowuje ono pełnię swych walorów smakowych i odżywczych.

↓ FITMIN PURITY - HOLISTYCZNA KARMA DLA KOTA ↓Roślinne dodatki w kocich karmach holistycznych Fitmin Purity


Nikogo nie trzeba chyba przekonywać o tym, że koty to stworzenia mięsożerne. Producenci karm holistycznych dobrze zdają sobie sprawę z tego, że kluczową rolę w tego typu specjałach odgrywa białko zwierzęce. Wcale nie znaczy to jednak, że z dań takich bezwzględnie wykluczono wszelkie dodatki roślinne. W karmach Fitmin Purity dla kota wykorzystywane są warzywa, owoce i zioła. Te są jednak dobierane starannie ze względu na swe zdrowotne właściwości i wykorzystywane w niewielkich tylko ilościach. Przykładem takich cennych składników jest m.in. odtruwająca organizm pokrzywa, dbająca o wzrok jagoda,  wspomagający pracę wątroby rozmaryn, wspierająca funkcjonowanie nerek lucerna czy poprawiające stan kociej sierści siemię lniane.


Specjały linii Fitmin Cat Purity


Dania marki Fitmin Cat Purity z pewnością zasługują na uwagę ze względu na swój skład. Dodatkowym ich atutem jest jednak i to, że w obrębie tej linii odnajdziemy przysmaki zaspokajające różne kocie potrzeby. Tak też, jeśli szukamy pożywienia dla maluchów do 12 miesiąca życia oraz dla ciężarnych i karmiących kotek, sięgnąć możemy po karmę Fitmin Purity Kitten. Dla dorosłych mruczków stworzono danie Fitmin Purity Delicious, dla sędziwych zwierzaków zaś Fitmin Purity Senior. Dodatkowo wybrać możemy też specjał Fitmin Purity Castrate dedykowany wykastrowanym zwierzakom,  Fitmin Purity Dental - a więc karmę wspierającą utrzymanie jamy ustnej w dobrym stanie, dbający o układ moczowy Fitmin Purity Urinary, Fitmin Purity Indoor przeznaczony dla kotów niewychodzących z domu bądź wspomagający odkłaczenie u kotów długowłosych Fitmin Purity Hairball


Poczytaj także o:

 Holistycznych karmach dla kotów KLIK »


↓ FITMIN PURITY - HOLISTYCZNA KARMA DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: fitmin.pl

1 komentarz:

  1. Wygląda na to, że jest to całkiem porządna karma. Muszę ją wypróbować, mam nadzieję, że zasmakuje mojemu kotu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia