s

czwartek, 28 lutego 2019

Karma Nutrilove dla kota


Dziś, gdy świadomość na temat prawidłowego żywienia czworonogów jest już dużo większa, raczej niechętnie sięgamy po najprostsze rozwiązania. Świadomi właściciele i hodowcy dawno zrezygnowali z marnej jakości, supermarketowych produktów na rzecz naturalnych i odpowiednio zbilansowanych pokarmów, dostarczających kotom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jednymi z nich są właśnie karmy Nutrilove dla kotów. Co warto o nich wiedzieć?


Co wyróżnia pokarmy Naturilove dla kotów?


Karmy dla kotów Nutrilove produkowane są przez firmę Partner in Pet Foods, będącą jednym z europejskich liderów w zakresie produkcji pokarmów dla zwierząt domowych. Ich recepturę stworzono w porozumieniu z zespołem doświadczonych ekspertów do spraw żywienia czworonogów oraz pod ścisłym nadzorem lekarzy weterynarii. Karmy Nutrilove są wysokiej jakości, pełnoporcjowymi posiłkami, o składzie zbilansowanym pod kątem rzeczywistych potrzeb naszych podopiecznych.

W ofercie marki znajdziemy zarówno pokarmy suche, jak i mokre, bazujące na świeżym mięsie jako jednym z podstawowych składników. Co więcej, produkty Nutrilove wpisują się w obowiązujące na rynku trendy, związane z naturalnym żywieniem zwierząt domowych. Pokarmy te są zbliżone do naturalnego pożywienia kotów, dlatego nie znajdziemy w nich żadnych sztucznych konserwantów, surowców GMO ani dodatków, takich jak barwniki czy aromaty.


Właściwości pokarmów Naturilove dla kotów


Karmy Nutrilove dla kota wyróżnia przede wszystkim duża zawartość białka, na poziomie około 34% w suchej masie. Proporcje tłuszczy i węglowodanów dobrano tak, aby odpowiadały rzeczywistym potrzebom zwierząt i odzwierciedlały ich naturalną dietę. Pokarmy te zawierają także cenne substancje odżywcze, takie jak nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, witaminę E oraz cynk, wspierające zdrowie skóry i kondycję sierści czworonoga.

W ich składzie znajdziemy także prebiotyki wspomagające procesy trawienia i regulujące florę bakteryjną jelit oraz przywracające naturalną odporność organizmu. Karmy Nutrilove dla kota zawierają także taurynę, czyli składnik niezbędny w diecie każdego mruczka. Związek ten wzmacnia układ nerwowy zwierzaka, reguluje pracę serca i wątroby, a ponadto warunkuje prawidłowy rozwój zmysłów.


Suche karmy Naturilove dla kota


W ofercie marki Nutrilove dostępne są dwie karmy suche. Pierwsza z nich, Nutrilove Premium, przeznaczona jest dla kotów dorosłych powyżej 1 roku życia. Jest to doskonale zbilansowany pokarm na bazie świeżego kurczaka. W jego składzie znajdziemy także pulpę buraczaną, wspomagającą prawidłowe trawienie, taurynę oraz związki poprawiające wygląd i kondycję kociego futra. Drugą karmę, Nutrilove Sterile, opracowano z myślą o kotach dorosłych po zabiegu sterylizacji. Zawiera mięso kurczaka, zredukowaną zawartość tłuszczu i węglowodanów oraz zestaw składników niezbędnych do utrzymania pupila w dobrej formie. Zaletą obu produktów jest wyśmienity skład, brak konserwantów, sztucznych barwników i produktów modyfikowanych genetycznie.

↓ SUCHA KARMA NUTRILOVE DLA KOTA ↓


Mokre karmy Naturilove dla kota


Marka Nutrilove oferuje nam także dosyć duży wybór pokarmów mokrych, zamkniętych w wygodnych puszkach i saszetkach. Są to wysokiej jakości, pełnoporcjowe posiłki dla kotów dorosłych. Oprócz świeżego, soczystego mięsa, nasz pupil znajdzie w nich także cenne wartości odżywcze, takie jak błonnik, inulinę oraz pulpę buraczaną, a więc składniki wspomagające trawienie oraz florę bakteryjną jelit.

Mokre karmy dla kotów Nutrilove mogą być zarówno podstawą diety czworonoga, jak i dodatkiem urozmaicającym jego codzienny jadłospis. Pokarmy te są lekkostrawne, dobrze przyswajalne przez organizm, a ponadto dostarczają kotu niezbędnej porcji płynów. Nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów ani chemicznych barwników czy aromatów. Do wyboru mamy kilka wersji smakowych, między innymi smakowite galaretki z mięsem kurczaka lub wołowiną, pasztety z cielęciną albo kaczką, a także fileciki z kurczaka, łososia czy wołowiny oblane wybornym sosem.

↓ MOKRA KARMA NUTRILOVE DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma
 Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: © Africa Studio — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia