s

wtorek, 26 lutego 2019

Karmy Fitmin dla kotów


Fitmin to czeska marka produktów spożywczych dla psów i kotów. Dania sygnowane tym logiem właścicieli zaskakują naturalnym składem i bogactwem propozycji, naszych pupili zaś zadziwiają one swym smakiem. Bez cienia wahania stwierdzić możemy więc, że ze specjałów Fitmin Cat bez problemu skomponujemy menu idealne dla każdego kociaka. 


Czym wyróżniają się kocie karmy Fitmin?


W przypadku karm dla domowych mruczków standardem są specjały w znacznej części bazujące na mięsie. W końcu tylko tak skomponowana dieta prawdziwym drapieżcom jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych im substancji odżywczych. Nie jest więc zaskoczeniem, że również w karmach Fitmin dla kotów proteiny zwierzęce figurują na samym czele składu. Dodatkowo jednak, poza mięsem suszonym i hydrolizowanym, odnajdziemy tu też spore porcje mięsa świeżego. To właśnie tym surowym, niepoddanym obróbce termicznej kąskom specjały marki Fitmin zawdzięczają zarówno swój smak, jak i wiele wartości odżywczych.

Choć dieta kocich drapieżców musi obfitować w przysmaki mięsne, wcale nie znaczy to, że definitywnie usunąć trzeba z niej wszelkie składniki roślinnego pochodzenia. Kluczem do sukcesu jest tu raczej rezygnacja ze zbędnych „zapełniaczy” i sięgnięcie po takie komponenty, które wartościowo wzbogacą menu naszych małych pupili. W myśl tej zasady z karm Fitmin dla kotów zniknęła pszenica i kukurydza, pojawił się zaś w nich m.in. antyoksydacyjnie działający ostropest, mlecz poprawiający apetyt i procesy trawienne, dbająca o nerki lucerna czy zasobna w witaminy czarna porzeczka.

Ponadto jak przystało na wysokiej jakości produkty,  w karmach Fitmin dla kotów nie odnajdziemy produktów modyfikowanych genetycznie oraz sztucznych barwników, konserwantów i nienaturalnych zapachowych oraz smakowych substancji. 

Karmy Fitmin – specjały prawdziwie uwzględniające kocie żywieniowe potrzeby


Pokarm, którym raczymy nasze domowe mruczki, koniecznie musi być dobrze zbilansowany i pełnowartościowy. Zasadnicza trudność tkwi jednak w tym, że nie da się odgórnie ustalić jednej diety odpowiedniej dla wszystkich kotów. Stąd też producent marki Fitmin wziął pod uwagę to, że zapotrzebowania odżywcze naszych milusińskich zmieniają się wraz z wiekiem oraz zależne są od aktualnego stanu zdrowia czy trybu życia. Wśród bogatej oferty produktów znajdziemy więc dania dla kociąt, dla ciężarnych i karmiących kotek, dla kotów dorosłych i kocich seniorów. Sięgnąć możemy też po propozycje dla zwierzaków wykastrowanych, długowłosych, niewychodzących z domu i po produkty wspomagające higienę jamy ustnej oraz funkcjonowanie układu moczowego. Zależnie od potrzeb, z pewnością odnajdziemy więc tu takie danie, które odpowiednie będzie dla naszego pupila. 

↓ MOKRA KARMA FITMIN FOR LIFE DLA KOTA  ↓Kocie linie karm marki Fitmin


Fitmin Cat for Life to linia będąca propozycją przysmaków kategorii premium. Do wyboru mamy tu pięć różnych dań, których podstawą jest mięso drobiowe występujące w towarzystwie wieprzowej wątróbki. Specjały te, jak zostało już wspomniane, wolne są od glutenu, ze zbóż nie zrezygnowano w nich jednak zupełnie. Pszenicę czy kukurydzę zastąpił więc tu zdecydowanie mniej uczulający ryż.

↓ KARMA FITMIN FOR LIFE  DLA KOTA ↓Drugą propozycją marki są karmy spod znaku Fitmin Cat Purity. W tej kategorii producent oferuje nam osiem różnych propozycji. We wszystkich tych daniach, zaliczanych do karm super premium, zupełnie zrezygnowano ze zbóż, wprowadzając do składu ziemniaki i zielony groszek. Specjały Fitmin Cat Purity zasługują też na miano dań holistycznych. Troszczą się więc one nie tylko o  wszystkie podstawowe komponenty odżywcze, ale i listę składników rozszerzają tak, by jak najbardziej kompleksowo dbać o kocie samopoczucie. 

↓ KARMA FITMIN PURITY DLA KOTA ↓Tekst: Małgorzata Urbanowicz
Zdjęcie: © Africa Studio — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia