s

wtorek, 15 stycznia 2019

Karmy Hills dla kota


Odpowiednie żywienie to najlepszy sposób na zapewnienie kotu długiego i szczęśliwego życia. Wybierając pokarm dla pupila, powinniśmy zwrócić więc szczególną uwagę na produkty dobroczynnie wpływające na stan zdrowia i kondycję zwierzaków. W profilaktyce i leczeniu poprzez żywienie nie bez powodu prym wiodą karmy Hills dla kota. Jakie są ich wyjątkowe właściwości?

Czym wyróżniają się pokarmy Hills dla kota?


Produkty marki Hills to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzonej licznymi badaniami klinicznymi. Niebagatelny wpływ na ostateczny kształt pokarmów mają lekarze weterynarii, dietetyce i naukowcy. Dbają oni o to, by przygotowane karmy w jak największym stopniu zaspokajały zróżnicowane potrzeby czworonogów. Komponując receptury pokarmów, specjaliści szczególną wagę przywiązują do odpowiednich proporcji poszczególnych składników żywieniowych. Dzięki temu pokarmy Hills są precyzyjnie dopasowane do wymagań zwierzaków wynikających z ich wieku, rasy, stylu życia czy stanu zdrowia. Dodatkowo produkty są wciąż modyfikowane i udoskonalane – zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu dietetyki. Do ich wytwarzania wykorzystywane są tylko bezpieczne dla zdrowia, dokładnie przebadane i najbardziej wartościowe surowce. Karmy Hills dla kota warto jednak docenić przede wszystkim ze względu na ich prozdrowotne i terapeutyczne właściwości. Ich twórcy wierzą bowiem, że właściwe żywienie może zapobiegać licznym chorobom, a zarazem przyczyniać się do poprawy samopoczucia zwierzaków zmagających się z problemami zdrowotnymi. Właśnie dlatego pokarmy Hills można wykorzystać zarówno w celach profilaktycznych, jak i leczniczych.


Karmy Hills Science Plan Feline


Produkty z linii Hills Science Plan to doskonała propozycja dla wszystkich zdrowych mruczków. Karmy z tej serii stanowią idealnie zbilansowany, pełnowartościowy posiłek. Z powodzeniem można więc je podawać na co dzień. Wszystkie pokarmy Hills Science Plan dla kotów bazują wyłącznie na naturalnych składnikach i nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów, aromatów i barwników. Produkty te można bez problemu dobrać do wieku, poziomu aktywności, stanu fizjologicznego i indywidualnych problemów futrzaka. Pokarmy wyróżniają się specjalnymi formułami, które pozwalają uzupełnić dietę kotów o potrzebne im składniki.

Uniwersalnym pożywieniem dla dorosłych kotów (w wieku od 1. do 6. roku życia) jest Hills Feline Optimal Care Adult. Karma, dzięki wyważonej proporcji tłuszczów i białek, pozwala zachować kotom szczupłą sylwetkę. Pokarm wzbogacono o kwasy tłuszczowe omega-3 i przeciwutleniacze, wzmacniające układ immunologiczny. Hills Feline Optimal Care dostępny jest w różnych wersjach smakowych (m.in. z kurczakiem, tuńczykiem, jagnięciną), dlatego z pewnością trafi w gust każdego futrzaka.

Z myślą o kotach o niskim zapotrzebowaniu na energię powstało pożywienie Hills Feline Adult Light. Niewielka zawartość kalorii i tłuszczu w pokarmie sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała u zwierzaków. Kociętom do 12. miesiąca życia oraz ciężarnym i karmiącym kotkom możemy natomiast zaoferować wysokoenergetyczną karmę Hills Feline Kitten, która doda im sił i zapewni wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Pożywienie Hills Feline Young Adult Sterilised Cat zaspokoi potrzeby futrzaków po sterylizacji, w wieku od 6. miesiąca do 6. roku życia. Karma ma obniżoną zawartość tłuszczu, dlatego chroni zwierzaki przed nadwagą. Dla sterylizowanych mruczących seniorów odpowiedni będzie z kolei pokarm Hills Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat. Zawarta w nim L-karnityna zapobiega odkładaniu się tłuszczu i pozwala zachować prawidłową masę mięśniową.

↓ KARMY HILLS DLA KOTA ↓Karmy Hills Science Plan mogą też pomóc zapobiec niektórym kocim problemom. W bogatej ofercie produktów znajdziemy coś zarówno dla kotów obdarzonych wrażliwą skórą (Hills Feline Adult Sensitive Skin), jak i delikatnym przewodem pokarmowym (Hills Feline Adult Sensitive Stomach). W profilaktyce powstawania pilobezoarów u kotów długowłosych przyda się wysokobłonnikowa karma odkłaczająca Hills Feline Adult Hairball Control. Jeśli nasz zwierzak jest szczególnie narażony na kłopoty z układem moczowym, powinniśmy zaś sięgnąć po karmę Hills Feline Adult Urinary Health Hairball Control lub Hills Feline Adult Urinary Health Sterilised Cat.

Karmy Hills Prescription Diet Feline


Pokarmy weterynaryjne z serii Hills Prescription Diet dedykowane są futrzakom cierpiącym z powodu różnorodnych problemów zdrowotnych. Karmy te zostały zbilansowane pod kątem specyficznych potrzeb zwierzaków, wynikających z ich schorzeń. Charakteryzują się więc podwyższoną lub zmniejszoną zawartością energii, białek, tłuszczów i węglowodanów. Ważną rolę w ich recepturze odgrywają dodatki o działaniu terapeutycznym, które uzupełniają działanie środków farmakologicznych stosowanych podczas leczenia. Karmy Hills Prescription Diet dla kotów mają poprawić samopoczucie mruczków, ograniczyć występujące u nich dolegliwości i hamować rozwój choroby. Pokarmy z tej linii zawsze należy podawać pod nadzorem weterynarza.

Karmy weterynaryjne Hills dla kota » znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w terapii chorób przewodu pokarmowego i moczowego, z którymi najczęściej borykają się zwierzaki. Futrzakom zmagającym się z zaburzeniami układu trawiennego można zaoferować karmę o zwiększonej zawartości włókna i elektrolitów oraz wysokiej strawności - Hills Prescription Diet Digestive Care. Z kolei niskoenergetyczna i niskotłuszczowa karma Hills Prescription Diet r/d wspomoże redukcję masy ciała u otyłych zwierzaków. Hills Prescription Diet w/d, o wysokiej zawartości błonnika, skutecznie pohamuje koci apetyt i pozwoli utrzymać efekty odchudzania. W diecie cukrzycowej i wątrobowej warto wykorzystać niskowęglowodanowy pokarm Hills Prescription Diet m/d. Z łatwością znajdziemy też produkt dla pupila z syndromem urologicznym. Pokarmy Hills Prescription Diet Urinary Care c/d i Feline Urinary Dissolution s/d zmodyfikują pH kociego moczu, a co za tym idzie – ograniczą powstawanie kamieni moczowych i ułatwią ich rozpuszczanie.

↓ KARMY WETERYNARYJNE HILLS DLA KOTA ↓


Sklep Telekarma


Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © Africa Studio - stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia