s

wtorek, 19 czerwca 2018

Mokra karma Brit dla kota


Mokre kocie karmy powinny gościć w menu każdego mruczka. Nawet jeśli nie stanowią one podstawy codziennego jadłospisu, warto w ramach diety mieszanej łączyć je z suchymi przysmakami. Jedzenie dla domowych pupili zawsze wybierajmy z rozwagą. Również w przypadku kocich puszek czy saszetek sięgajmy więc po jakościowo dobre specjały. W kwestii marki Brit możemy mieć stuprocentową pewność, że trafimy właśnie na takie propozycje.


Karmy tworzone z troską o zdrowie zwierzaka


Jedzenie ma zaspokajać głód, ale i wszystkie żywieniowe potrzeby organizmu. Porządne karmy dedykowane domowym pupilom muszą więc nie tylko stronić od szkodliwych produktów, ale i pieczołowicie dbać o to, by jak najlepiej zbilansować dietę oraz dopasować ją do wieku, trybu życia i do kondycji zwierzaka.

Firma Brit jest czeskim rodzinnym biznesem, który na rynku obecny jest od 1994 roku. Brit rocznie produkuje 90 tysięcy ton jedzenia dla naszych domowych milusińskich, a produkty swe sprzedaje aż w 66 krajach. Lata doświadczenia oraz jasno sprecyzowana polityka firmy skierowana na troskę o zdrowie zwierzaków, sprawiły, że Brit pochwalić może się szeroką gamą wartościowych i odżywczych produktów. W specjałach tej marki nie odnajdziemy więc sztucznych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Nie ma tu też miejsca na soję czy produkty modyfikowane genetycznie. Ponadto producenci dobrze zdają sobie sprawę z tego, że serwowane zwierzakom jedzenie w sposób znaczący wpływa na zdrowie. Mając na uwadze jego profilaktyczne działanie, do tworzenia swych specjałów wykorzystują oni takie artykuły, jak wysokiej jakości mięso, ryby, owoce, warzywa i zioła oraz uzupełniające recepturę składniki funkcjonalne, w tym m.in. witaminy i minerały, prebiotyki oraz niezbędną dla kotów taurynę.[1]

↓ MOKRA KARMA DLA KOTA BRIT PREMIUM ↓Dlaczego warto w kocią dietę włączyć mokre jedzenie?


Mokre karmy dla kota są droższe i trudniejsze w przechowywaniu od suchych, długo zachowujących swą świeżość specjałów. Nawet jeśli jesteśmy jednak zagorzałymi zwolennikami suchych kocich krokietów, powinniśmy rozważyć włączenie w menu również mokrych przysmaków. Mieszana dieta dobrze zdaje egzamin, a kocie puszki, zasobne w wodę i białko pochodzenia zwierzęcego, znakomicie potrafią zadbać o nawodnienie i odżywienie zwierzaka. Karmy suche wody zawierają zaledwie 8%, mokre zaś nawet 78%. W tych pierwszych zazwyczaj w roli spoiwa goszczą zboża, te drugie zaś w przeważającej większości bazują na mięsie. Ponadto dla prawdziwych kocich mięsożerców firma Brit przygotowała specjalną linię. Karmy dla kota Brit Carnilove » to zestaw różno-smakowych propozycji, w których niekwestionowanym głównym bohaterem jest ryba bądź mięso. Dodatkowo w specjałach tych nie odnajdziemy ani zbóż, ani ziemniaków. 

↓ MOKRA KARMA DLA KOTA BRIT CARNILOVE ↓Brit Care – idealna propozycja dla kociego alergika


Nie lada wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego pożywienia dla domowego mruczka. Sytuacja ta komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w domu mamy delikatnego kociego alergika. W przypadku uczuleniowców dieta wykluczająca jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Sięgać powinniśmy więc wówczas po formuły bazujące na jednym tylko rodzaju łatwo przyswajalnego białka i jednym rodzaju węglowodanów. Firma Brit, komponując linię karm dla kotów Brit Care, na uwadze miała właśnie szczególnie wymagających konsumentów, a więc zwierzaki cierpiące na uczulenia i nietolerancję pokarmową. Formuła dań uproszczona została więc tu w sposób maksymalny. Ze składu usunięto też wszystkie te specjały, które najczęściej figurują na listach kocich alergenów. W daniach Brit Care nie znajdziemy więc ani wołowiny, ani wieprzowiny. Nie gości w nich też kukurydza, soja czy pszenica.     

↓ MOKRA KARMA DLA KOTA BRIT CARE ↓

Sklep Telekarma[1] http://karmybrit.pl/pl/i/O-Nas/14

Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia