s

wtorek, 2 lipca 2019

Prevital karma dla kota


Wybór odpowiedniej karmy dla kota nierzadko przysparza sporych trudności. Pożywienie dla mruczka powinno bowiem być zarówno bogate w niezbędne składniki odżywcze, jak i zgodne z indywidualnymi upodobaniami zwierzaka. Aby sprostać kocim oczekiwaniom, marka Prevital przygotowała szeroką ofertę zdrowych i smacznych pokarmów dla futrzaków.


Czym wyróżniają się karmy Prevital dla kota?


Prevital to jedna z marek europejskiego przedsiębiorstwa Partner in Pet Food. Firma należy do czołowych producentów pokarmów dla zwierząt, a jej produkty dostępne są aż w 38 krajach. Główną ideą przedsiębiorstwa jest tworzenie karm wysokiej jakości w przystępnych cenach. Dążenie do znalezienia idealnej receptury odzwierciedla nieustanne rozszerzanie oferty. Marka Prevital jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby kocich smakoszy. W bogatej ofercie produktów znajdzie się coś dla każdego, nawet najbardziej wybrednego, mruczka. Twórcy pokarmów szczególną uwagę poświęcili nie tylko biologicznym potrzebom żywieniowym futrzaków, ale również ich kulinarnym preferencjom. Karmy Prevital dla kota powstają we współpracy z międzynarodowymi ekspertami badającymi zachowania, potrzeby i nawyki zwierzaków. Dzięki temu ich receptura jest stale udoskonalana w oparciu o najnowszą wiedzę.

↓ PREVITAL KARMA DLA KOTA ↓

Zalety pokarmów Prevital dla kota


Karmy Prevital dla kota to doskonała propozycja dla osób, które chciałyby zaoferować pupilowi zbilansowane posiłki ściśle odpowiadające jego upodobaniom. Produkty marki dostępne są w różnych wersjach smakowych. Dodatkowo można dobrać je do kociego gustu pod względem konsystencji i tekstury. Produkty Prevital świetnie stymulują zmysły zwierzaków i pozwalają im czerpać mnóstwo przyjemności z jedzenia. Na ich bazie można przygotować dla pupila niezwykle zróżnicowane menu. Wysoka smakowitość i odpowiednio zbilansowany skład sprawiają, że pokarmy doskonale wspierają zdrowie i dobre samopoczucie zwierzaków. Dostarczają mruczkom właściwą dawkę energii na codzienne harce i wzbogacają ich dietę o składniki prozdrowotne. Znajdujące się w nich białko odznacza się wysoką wartością biologiczną i dobrą przyswajalnością. Pokarmy zawierają substancje dobroczynnie oddziałujące na sierść, skórę, mięśnie, kości, zęby oraz wspomagające odporność, pracę serca i trawienie. Karmy Prevital dla kotów są zasobne w: taurynę, inulinę, witaminy (D3, E, A, B7), minerały (cynk, miedź, mangan). Aby chronić zdrowie futrzaków, z receptury wyeliminowano potencjalnie szkodliwe sztuczne konserwanty i barwniki. Dużym atutem produktów jest też ich niska cena, która sprawia, że są bardzo ekonomicznym żywieniowym rozwiązaniem dla mruczących podopiecznych. Praktyczne opakowania ułatwiają podawanie i przechowywanie pokarmów.

Rodzaje pokarmów Prevital dla kota


Karmy Prevital dla kota dostępne są zarówno w wersji suchej, jak i mokrej. Producenci przygotowali smakowite propozycje dla wszystkich dorosłych kotów oraz specjalną ofertę dedykowaną mruczkom po zabiegu sterylizacji. Wśród produktów Prevital nie brakuje idealnych receptur dla wielbicieli drobiu, ryb czy też bardziej wyszukanych smaków. Do wyboru mamy m.in. karmy z: kurczakiem, cielęciną, wołowiną, rybami morskimi, łososiem, królikiem i indykiem. Mruczący miłośnicy mokrych pokarmów mogą dodatkowo spróbować produktów o różnej konsystencji. Pupilom możemy zaoferować pożywienie w formie pysznego delikatnego musu, mięsnych kawałków zanurzonych w wykwintnym sosie lub pokrytych wyśmienitą galaretką. Karmy dla kotów sterylizowanych wyróżniają się nie tylko nieprzeciętnym smakiem, ale także obniżoną zawartością tłuszczu i podwyższoną zawartością błonnika. Dzięki temu chronią zwierzaki przed nadmiernym przybieraniem na wadze.

Jak podawać kotu karmy Prevital?


Zarówno mokre, jak i suche karmy Prevital mogą być dla zwierzaków źródłem wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by stosować je jako podstawę kociego menu. Karmy w saszetkach czy małych puszkach z powodzeniem mogą stanowić dla kotów pojedynczy posiłek. Jeśli jednak chcemy przechowywać je po otwarciu, powinniśmy trzymać je w lodówce i zużyć w ciągu maksymalnie 2 dni. Aby zapobiegać żywieniowej monotonii, warto raczyć pupilami różnymi wersjami produktów. Dawkowanie pokarmów zawsze należy dopasować do wagi pupila, jego poziomu aktywności i specyficznych potrzeb.


↓ PREVITAL KARMA DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma
Tekst: Marta Majewska
Zdjęcie: © wip-studio — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia