s

piątek, 10 maja 2019

Sucha karma Brit dla kota


Marka Brit przygotowała szeroki asortyment dań dla mruczków. Wśród suchych karm sygnowanych tym logiem odnajdziemy mięsne przysmaki dedykowane kotom na różnych etapach życia. Kęsy w sam raz dla swych pupili znajdą tu też ci właściciele, którzy poszukują specjałów bezzbożowych i hipoalergicznych.


Kocie specjały marki Brit


Brit jest znaną czeską marką, eksportującą swoje produkty do wielu krajów świata. Producent tych specjałów na uwadze ma nie tylko potrzeby zwierzaków uzależnione od ich kondycji, stanu zdrowia, trybu życia czy wieku, ale i jakość wykorzystywanych w procesie produkcji składników. Tym sposobem w suchych karmach Brit dla kota nie odnajdziemy soi czy produktów modyfikowanych genetycznie. Nie goszczą też w nich sztuczne barwniki, konserwanty czy wzmacniacze smaku, a więc substancje szkodliwe dla zdrowia naszych pupili. Jak na dobre menu dla mruczków przystało, podstawę wszystkich kocich dań marki Brit stanowi mięso. Zależnie od wybranej linii różnie rozwiązano tu też kwestię obecnych w karmie zbóż i ziemniaków. We wszystkich daniach zrezygnowano z glutenu, produkty Brit Premium w składzie swym zawierają jednak ryż i kukurydzę. W serii Brit Care specjały te zastąpiono suszonymi ziemniakami i mączką z ziemniaków, z formuły karm Brit Carnilove z kolei zupełnie zniknęły i zboża, i ziemniaki.  We wszystkich karmach dobrym źródłem witamin i minerałów są zaś zioła, owoce i warzywa.

Sucha karma Brit – dla każdego coś dobrego


Żadnego kociego właściciela nie trzeba chyba przekonywać o tym, że jedna karma nie zaspokoi kocich potrzeb na wszystkich etapach życia. Oczywistym jest też to, że specjał sprawdzający się w przypadku jednego mruczka, dla innego wcale nie musi okazać się najlepszą możliwą propozycją. Stąd też renomowani producenci kocich karm, w tym również producent marki Brit, w katalogu kocich dań zamieszczają wiele różnorodnych propozycji.

Zupełnym minimum w zakresie kocich specjałów jest podział karm na te dedykowane małym kociakom, dorosłym kotom i kocim seniorom. Marka Brit, jak można się spodziewać, nie poprzestaje na tym. Wśród suchych karm Brit dla kota odnajdziemy więc m.in. przysmaki dla kotów niewychodzących, wychodzących, sterylizowanych i kastrowanych, dla zwierząt wybrednych, cierpiących na nadwagę, wymagających szczególnej pielęgnacji sierści czy dla kotów długowłosych. Nie da się ukryć więc, że jest tu w czym wybierać.

↓ SUCHA KARMA BRIT DLA KOTA ↓Specjalne propozycje dla kocich alergików


Producent karm Brit wypuszczając na rynek swe specjały, nie zapomniał i o kocich alergikach. Nie da ukryć się, że coraz więcej mruczków zalicza się do grona uczuleniowców. Właśnie z myślą o tej grupie stworzono linię karm Brit Care dla kota », z której to zupełnie wykluczono najpopularniejsze alergeny. W produktach tych nie odnajdziemy więc pszenicy, soi, kukurydzy, wieprzowiny czy wołowiny. Ze składu zniknął tu też ryż, a głównym źródłem zwierzęcego białka stał się drób, w tym kurczak, indyk i kaczka oraz jagnięcina, dziczyzna oraz łosoś. W roli specjału dla uczuleniowców dobrze sprawdzają się też karmy Brit Carnilove dla kota ». W tym wypadku liczyć możemy nie tylko na hipoalergiczny skład i wysoką zawartość zwierzęcego białka, ale i na nietypowe ciekawe smaki. Mruczkowi zaserwować możemy więc danie bazujące na karpiu i pstrągu, na bażancie czy mięsie renifera.

Zobacz także: 

 Mokra karma Brit dla kota KLIK »
✔ Przysmaki Brit dla kota KLIK »↓ SUCHA KARMA BRIT DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma

Tekst: Małgorzata Paszko
Zdjęcie: ©  grki — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia