s

poniedziałek, 23 października 2017

Karma Animonda dla kota


Animonda Petfood GmbH to jeden z oddziałów Grupy Heristo AG – wielkiej niemieckiej firmy specjalizującej się w produkcji wyrobów mięsnych. Animonda jest osobnym pionem przedsiębiorstwa, produkującym karmy dla psów i kotów. Wyroby opatrzone logiem tej marki cieszą się dużą popularnością u naszych zachodnich sąsiadów. U nas nie są one jeszcze tak dobrze znane – a szkoda! Te wysokiej jakości produkty z pewnością godne są uwagi.


Kto sięgnąć powinien po karmę animonda?


Czworonożni przyjaciele często bywają pełnoprawnymi członkami rodziny. W sytuacji takiej specjalnie nie dziwi fakt, że ci z nas, którzy dbają o własne zdrowie, przejmują się też kondycją i samopoczuciem domowych pupili. Firma Heristo AG produkując specjały przeznaczone na nasze stoły, skrupulatnie przestrzega jak najwyższych standardów. Tę samą linię obrała również zaopatrująca miski naszych zwierzaków Animonda.  Karmy dla kotów produkowane przez tę firmę bazują na naturalnych, wolnych od GMO produktach. W proponowanych formułach nie ma też miejsca na szkodliwe dla zdrowia sztuczne barwniki, aromaty i konserwanty. Te ostatnie z powodzeniem zastąpione zostały naturalnymi przeciwutleniaczami z witaminą C i E na czele. Podstawą proponowanego menu dla mruczków jest oczywiście wysokiej jakości mięso. Nad udoskonalaniem formuł nieustannie pracują wykorzystujący najnowsze badania naukowcy, sama produkcja końcowego przysmaku przebiega zaś tak, by w specjale zachować jak najwięcej cennych odżywczych wartości.[1] Po tę propozycję spokojnie sięgnąć mogą więc wszyscy ci właściciele, dla których ważne jest zdrowie domowych zwierzaków.

↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA CARNY ↓


Koci przysmak, któremu żaden mruczek się nie oprze


Wśród domowych mruczków nie brak prawdziwie niezależnych uparciuchów. Kwestia ta tyczy się nie tylko chadzania własnymi ścieżkami, również w kwestii preferowanego menu zwierzaki te lubią mieć swe własne zdanie. Zaspokojenie kocich żywieniowych wymagań nierzadko bywa sporym wyzwaniem. Dla nas najważniejszym wyznacznikiem dobrego posiłku jest zazwyczaj skład zamieszczony na etykiecie, dla kota zaś smak, konsystencja i oczywiście zapach. Stąd też firma Animonda, szczególnie w produkowanych karmach mokrych, i tę ważną kwestię wzięła pod uwagę. Kocie pożywienie przygotowano tak, by wyraźnie dostrzegalne były w nim kawałki świeżego, soczystego mięsa. Zadbano też o zachowanie intensywnej, a co ważniejsze w pełni naturalnej woni. Ta ostatnia znakomicie pełni rolę wabika. Karma Animonda dla kota już samym swym zapachem przyciąga zwierzaka. Właściciele niejadków i prawdziwych kocich smakoszy sięgnąć powinni przede wszystkim po specjały tworzące linie Rafiné®Soupé i Rafiné®Ragout. Taki wybór to gwarancja, że nasz wybredny czworonożny towarzysz będzie zadowolony.

↓ KARMY DLA KOTA RAFINE SOUPE ↓Karma animonda dla kota – dla każdego coś dobrego


Specjały spod znaku Animonda zaskoczą nas nie tylko swym składem, też niebywała wręcz różnorodność produktów zasługuje na uwagę. Decydując się na wyroby tej firmy, do wyboru mamy różne linie artykułów suchych i mokrych. W każdej z nich zaś dostępne są rozmaite propozycje smakowe, a w przypadku mokrego pożywienia opakowania o różnej pojemności. Zarówno pod względem preferowanej konsystencji, jak i smaku z pewnością znajdziemy więc taki smakołyk, który naszemu mruczkowi przypadnie do gustu. Dodatkowo kocim smakoszom serwować możemy wciąż nowe, zaskakujące propozycje.

↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA CARNY OCEAN ↓Jak zostało wspomniane Animonda Petfood GmbH współpracuje ze sztabem specjalistów. Oczywistym jest więc fakt, że kocie pożywienie przygotowano tak, by zaspokajało ono potrzeby różnych zwierzaków. Wraz z wiekiem zmieniają się żywieniowe wymagania naszych domowych pupili. Osobne formuły przeznaczono więc dla młodych, dorosłych i starszych kotów, dla mruczków wykastrowanych i przedstawicieli ras dużych, takich jak kot norweski czy maine coon. Ponadto firma przygotowała też serię produktów dietetycznych Animonda Integra® Protect, wspomagających leczenie konkretnych dolegliwości. Mamy więc tu specjały dla kotów cierpiących na cukrzycę, nadwagę, ostrą biegunkę, kamienie struwitowe, problemy z nerkami czy na pokarmowe alergie bądź nadwrażliwość pokarmową. Specjały takie są nie tylko karmą należycie zbilansowaną. Wspierając odpowiednią terapię weterynaryjną, pomagają też one łagodzić nieprzyjemne zdrowotne dolegliwości.↓ KARMY DLA KOTA ANIMONDA BROCCONIS ↓


Sklep Telekarma

[1] http://www.animonda.de/de/unternehmen/philosophie/

Tekst: Małgorzata Urbanowicz
Zdjęcie: Fotolia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia