s

czwartek, 3 kwietnia 2014

Place zabaw sportpet designs dla kotów

Place zabaw sportpet designs dla kotów

W internetowym sklepie zoologicznym, w którym zwykle robię zakupy, czyli w Telekarmie, pojawiły się ostatnio całkiem fajne zabawki dla kotów: Place zabaw Sportpet Desings. Poważnie zastanawiam się, czy czegoś takiego swoim futrzakom nie sprawić.

Najprostsze z tych zabawek to zwykle budki lub tunele, ale niektóre place zabaw sportpet designs dla kotów to jakby duże drapaki. Te wysokie, z licznymi półkami i budkami, które nazywane są również kocimi meblami. Tyle, że w odróżnieniu od tradycyjnych kocich mebli, produkty Sportpets są lekkie i można je w każdej chwili złożyć. Bardzo to wygodne, gdy chcemy je przestawić w inne miejsce, przewieźć do innego mieszkania lub po prostu na jakiś czas schować.

Swoją drogą, asortyment artykułów dla kotów czasami mnie zadziwia. Tyle różności możemy naszym futrzakom kupić. A pamiętam czasy, gdy nawet zwykła kuweta i żwirek były czymś o czym kociarze mogli tylko pomarzyć. Używaliśmy wówczas kuwet fotograficznych, do których sypaliśmy piasek z piaskownicy. Do zabawy zaś dawało się kotom papierowe kulki.

Place zabaw sportpet designs dla kotów

Zdjęcie 1.: Fotolia.com

1 komentarz:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia