s

wtorek, 22 października 2019

Karma Brit Carnilove dla kota


Po czym poznać dobrą karmę dla kota? Przede wszystkim po naturalnym, starannie opracowanym składzie, dużej zawartości świeżego mięsa oraz dodatku ważnych dla zdrowia składników odżywczych, witamin i minerałów. Gdzie znaleźć taki produkt? Jednym z nich jest właśnie karma Brit Carnilove dla kota. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?


Charakterystyka karmy Brit Carnilove dla kota


Karmy Brit Carnilove dla kotów to najwyższej jakości produkty, wytwarzane w oparciu o nowe trendy w dziedzinie żywienia zwierząt domowych. W ich składzie znajdziemy przede wszystkim czyste, świeże mięso oraz naturalne, nieprzetworzone produkty, bez dodatku konserwantów i zbędnych ulepszaczy. Białko zwierzęce stanowi ponad 35% składu suchych karm Brit Carnilove. Udział surowców mięsnych w składzie posiłków mokrych jest jeszcze większy, bo wynosi aż 55%. Wybierając takie specjały możemy mieć pewność, że nasz pupil otrzymuje właściwą ilość protein.
Recepturę pokarmów Brit Carnilove wzbogacono także w taurynę oraz biotynę, czyli składniki niezbędne do funkcjonowania kociego organizmu. W ich składzie obecne są także nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, ponadto witaminy z grupy B oraz witaminy C, D i E. Tak zbilansowana dieta sprawi, że nasz pupil będzie długo cieszył się doskonałym zdrowiem i kondycją.

Brit Carnilove – hipoalergiczne przysmaki dla kota


Niezwykle istotną cechą pokarmów Brit Carnilove jest fakt, że nie zawierają żadnych zbędnych wypełniaczy, takich jak ziemniaki czy zboża. Z ich składu wyeliminowano między innymi pszenicę, kukurydzę oraz soję, są to więc karmy hipoalergiczne, które bez obaw możemy podawać zwierzakom ze skłonnością do alergii czy nietolerancji pokarmowej.

Przyczyną alergii u kota może być takie mięso wołowe i wieprzowe. W związku z tym, producenci pokarmów Brit Carnilove zastąpili je delikatniejszymi i lepiej strawnymi rodzajami mięs. W ofercie znajdziemy między innymi wersję karmy z mięsem łososia, renifera, kaczki, indyka, bażanta lub dzika. Tak duży wybór pozwala idealnie dobrać produkt pod kątem potrzeb i preferencji naszego mruczka.

↓ MOKRA KARMA BRIT CARNILOVE DLA KOTA ↓


 

Inne zalety pokarmów Brit Carnilove


Obecnie wiele zmienia się w kwestii podejścia do żywienia zwierząt domowych. Wielu producentów oferuje produkty tworzone w myśl konkretnej filozofii i spełniające jasno określone standardy. Okazuje się także, że wielu świadomych właścicieli i hodowców bierze te zagadnienia pod uwagę, dokonując wyboru karmy dla swojego podopiecznego.

Marka Brit nie jest tu wyjątkiem. Producent już od przeszło dwóch dekad zajmuje się wyrobem pokarmów najwyższej jakości, o doskonale zbilansowanym składzie i starannie opracowanej recepturze. W produktach z serii Carnilove nie ma miejsca na sztuczne ulepszacze smaku, chemiczne konserwanty czy barwniki. Liczy się jakość oraz naturalność surowców, a co za tym idzie – dobro naszych zwierzaków.

Firma Brit kładzie także mocny nacisk na etykę produkcji swoich wyrobów. Marka wyraźnie sprzeciwia się wszelkiemu okrucieństwu oraz złemu traktowaniu czworonogów, więc wybierając karmę Brit Carnilove możemy być pewni, że w wyniku jej testowania nie ucierpiało żadne zwierzę.

Rodzaje karmy Brit Carnilove dla kota


Pośród produktów z serii Brit Carnilove znajdziemy zarówno suche, jak i mokre pokarmy dla kotów. W ofercie tych ostatnich dostępne są na przykład wersje z kurczakiem i jagnięciną, indykiem i łososiem oraz wyjątkowo smakowita opcja z mięsem kaczki i bażanta. Dzięki tym kilku wariantom możemy systematycznie urozmaicać dietę pupila, wprowadzając do niej różne smaki i aromaty.
Suche karmy Brit Carnilove  dla kota opracowano z kolei tak, aby odpowiadały konkretnym potrzebom żywieniowym naszych futrzaków. W ofercie producenta znajdziemy więc między innymi karmę dla aktywnych i wychodzących mruczków – Carnilove Energy & Outdoor z mięsem renifera. Ciekawą propozycję stanowi także karma Carnilove Hairball Control na bazie delikatnego mięsa kaczki i bażanta. Posiłek ten wzbogacono o błonnik, który wspomaga perystaltykę jelit, a ponadto sprzyja usuwaniu kul włosowych z przewodu trawiennego zwierzaka.

Do wyboru mamy także karmę Carnilove Sensitive & Long Hair dla kotów długowłosych i wrażliwych. W jej składzie znajdziemy między innymi lekkostrawne mięso łososia oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, poprawiające stan skóry i sierści mruczka. Producent przewidział także osobny specjał dla przedstawicieli dużych ras – Carnilove Large Breed. Karma zwiera mięso indyka oraz składniki wzmacniające mięśnie, kości i stawy zwierzaków o większych gabarytach, takich jak Maine coon, norweski kot leśny, ragdoll czy Savannah.

W ofercie dostępna jest także karma Carnilove Kittens dla kociąt, z mięsem łososia i indyka, oraz niskokaloryczna karma z jagnięciną Carnilove Sterilised dla kotów sterylizowanych.

↓ SUCHA KARMA BRIT CARNILOVE DLA KOTA ↓

Sklep Telekarma


Tekst: Angelika Podgajna
Zdjęcie: © Africa Studio  — stock.adobe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia